دستیار وزیر امور خارجه:

500 هزار دز واكسن كرونا وارد كشور شد

500 هزار دز واكسن كرونا وارد كشور شد

دستیار وزیر امور خارجه از واردات ۵۰۰ هزار دُز واکسن به کشور اطلاع داد و تصریح کرد که صبح فردا (یکشنبه) هم این مقدار به کشور وارد می شود.به گزارش محفل به نقل از ایرنا، «رضا زبیب» روز شنبه در حساب کاربری خود در توییتر، نوشت: با تلاش بی درنگ همکاران، امروز ۵۰۰ هزار دُز واکسن وارد شد. صبح فردا هم حدودا همین مقدار (باقیمانده ۱.۵ میلیون پنجشنبه) وارد می شود.

دستیار وزیر امور خارجه ضمن اشاره به واردات واکسن کرونا در هفته گذشته اظهار نمود: بدین ترتیب از پنجشنبه تا یکشنبه، ۲ میلیون دُز وارد شده است و برای ادامه و افزایش واردات تلاش می نماییم.

زبیب روز پنجشنبه گذشته از ورود محموله دیگری از واکسن کرونا به کشور اطلاع داده و نوشته بود: پنج روز پیش نوشتم تلاش زیادی برای خرید واکسن شده، واردات ثبات پیدا کرده و ادامه می یابد و تلاش ادامه دارد و واکسن بیشتری وارد می شود. همراهی وزارت بهداشت و بانک مرکزی دلگرم کننده است، شرایط کرونا سخت، اما خدمت برای مردم شیرین است.

وی ادامه بود: این خرید در واقع یک و نیم میلیون دُز است که به علل فنی بنا بود ۳۰۰ دُز روز شنبه وارد شود. نوع بسته بندی سبب شده امروز ۱۰۵۶۰۰۰ دُز بارگیری شود و ان شاءالله روز شنبه ۴۴۴۰۰۰ دُز تکمیلی وارد می شود و البته واردات ادامه خواهد داشت.منبع:

1400/04/20
13:17:05
5.0 / 5
1127
تگهای خبر: وزیر امور خارجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل